Ви перевзуваєтесь – ми допомагаємо!

На сервісних станціях автомобільної дилерської мережі "НІКО" стартувала акція «Добрий шиномонтаж».

Замінюючи шини свого авто на зимові, ви автоматично стаєте благодійником – 10 гривень з кожного «перевзування» будуть передані на рахунок Фонду "Крона" і спрямовані на створення палати матері і дитини в інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Акція проводиться з 14 по 29 листопада 2020 року в рамках всесвітнього дня щедрості #Щедрий Вівторок.

Третій рік ГК НІКО бере участь у Щедрому вівторку в партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона». Ми були одними з перших, хто приєднався до цієї ініціативи.

Минулого року завдяки акціям #ЩедрийВівторок_сердечнийу салонах дилерської мережі «НІКО» компанії передали на благодійність у ВБФ «Крона» 138000 грн.

Кошти пішли на допомогу дітям і мамам з вадами серця, а саме оплату фібробронхоскопа у Національний Центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України та ремонт палати інтенсивної терапії матері і дитини в Національному Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

У цих закладах щороку проводять унікальні операції і рятують життя понад 5 тисяч дітей і 150- вагітних жінок з вадами серця.

Щедрий Вівторок проходить в Україні вже третій рік поспіль. До нього приєднуються все більше людей і компаній.  Ми стали 154-ю країною світу, що приєдналися до світового #GivingTuesday.

У 2020 році Щедрий Вівторок оголошений 1 грудня.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ НОВИНАМИ