Офіційний дилер Mazda у Львівській області

НІКО-Захід

Компанія «НІКО-Захід» – офіційний дилер автомобілів Mazda у Львівській області, працює на автомобільному ринку Львівщини з лютого 2009 р. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mazda, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів і автокосметики. Для зручності наших клієнтів присутній парк тестових автомобілів.

Торгово-сервісний комплекс, площею понад 1000 м. кв, розташований в центральній частині міста за адресою: Львів, вул. Липинського, 50-Б. Він складається із салону (show-room) нових автомобілів, станції технічного обслуговування, зони відпочинку, складських приміщень, офісних приміщень, паркувальних майданчиків.

Крім придбання авто, компанiя «НІКО-Захід» пропонує повний спектр послуг iз продажу та обслуговування автомобiлiв Mazda. Компанія пропонує такі розроблені системи придбання автомобіля: оформлення прямої покупки, на вибір - кредитні та лізингові продукти згідно потреб клієнта, система trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою), система корпоративного продажу. Безпосередньо в салоні клієнти можуть оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля у кредит та страхових платежів.