Офіційний дилер Mazda у Львівській області

Ніко Захід Моторс

Компанія «Ніко Захід Моторс» – офіційний дилер автомобілів Mazda у Львівській області, працює на автомобільному ринку Львівщини з лютого 2009 р. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mazda, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів і автокосметики. Для зручності наших клієнтів присутній парк тестових автомобілів.

Торгово-сервісний комплекс, площею понад 1000 м. кв, розташований в центральній частині міста за адресою: Львів, вул. Липинського, 50-Б. Він складається із салону (show-room) нових автомобілів, станції технічного обслуговування, зони відпочинку, складських приміщень, офісних приміщень, паркувальних майданчиків.

Крім придбання авто, компанiя «Ніко Захiд Моторс» пропонує повний спектр послуг iз продажу та обслуговування автомобiлiв Mazda. Компанія пропонує такі розроблені системи придбання автомобіля: оформлення прямої покупки, на вибір - кредитні та лізингові продукти згідно потреб клієнта, система trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою), система корпоративного продажу. Безпосередньо в салоні клієнти можуть оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля у кредит та страхових платежів.