Новини

Новини Ніко Захід

Програма лояльності «NIKO Bonus»
Спеціальна пропозиція на автомобілі Mazda CX-5 в комплектації TOP!
Ви можете придбати автомобіль Mazda CX-5, в комплектації TOP, 2022 року виробництва, зі знижкою у розмірі 100 000 гривень*!
Новорічні знижки по всій дилерській мережі Mazda!
В офіційній дилерській мережі Mazda розпочався період новорічних свят, кожен покупець Mazda CX-3, Mazda CX-5, Mazda CX-9, Mazda6 та навіть на новинки 2020 року Mazda CX-30 гарантовано отримає знижку до спеціальної ціни у 21 000 гривень. Новорічна пропозиція діє до 31 січня 2021 року на всі комплектації.
Ви перевзуваєтесь – ми допомагаємо!
На сервісних станціях автомобільної дилерської мережі "НІКО" стартувала акція «Добрий шиномонтаж». Замінюючи шини свого авто на зимові, ви автоматично стаєте благодійником – 10 гривень з кожного «перевзування» будуть передані на рахунок Фонду "Крона" і спрямовані на створення палати матері і дитини в інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.
ЩедрийВівторок_сердечний ГК НІКО
Автомобільна дилерська мережа НІКО оголосила благочинні акції в усіх своїх автосалонах та сервісних станціях, щоб допомогти жінкам і дітям із вадами серця.

У період з 14 по 29 листопада з кожного проданого в салонах мережі автомобіля компанії передадуть 1000 гривень на благодійність.
Придбай Mazda отримай КАСКО в ПОДАРУНОК*!
Період дії акції з 10.09. по 31.10. 2020 року.
Мережа компаній «НІКО» у Львові дарує КАСКО* при придбанні автомобіля!
До Дня народження мережі компаній «НІКО» у Львові, усім постійним клієнтам, які вже купували у нас автомобілі протягом 2009-2019 років, ми даруємо стаховий поліс КАСКО при придбанні автомобіля!
Автосалон "Ніко Захід Моторс" зачекався на Вас і нарешті відчиняє двері для відвідувачів
Для відвідування приміщень автосалону та сервісу, будь-ласка, дотримуйтеся карантинних вимог. Якщо у вас ще немає маски – ми вас забезпечимо!