Обслуговування

НАСОЛОДЖУЙСЯ КЕРУВАННЯМ ДОВШЕ

Ми знаємо, що ви любите свою Mazda, тому для нас так важливо підтримувати її безпеку, надійність і потужність.

Cервісні центри Mazda завжди готові допомогти вам. Сертифікований персонал, що пройшов спеціалізоване навчання, у кожному з офіційних дилерських центрів Mazda забезпечить якісне обслуговування вашого авто, виконання гарантійних ремонтів у разі потреби та забезпечить найвищу залишкову вартість вашого авто у випадку його продажу.
ОЧЕВИДНІ ПЕРЕВАГИ НАШОГО СЕРВІСУ
  • Найвищі стандарти догляду забезпечать механіки, що пройшли навчання від Mazda
  • Роботи проводяться з використанням найновішого діагностичного обладнання Mazda та з залученням відділу технічної підтримки Mazda.
  • Використання оригінальних запчастин Mazda забезпечить надійність і високі показники продуктивності вашого автомобіля, та надасть вам перевагу у вигляді офіційної гарантії від виробника на дані запчастини.
  • Ми виявимо і виконаємо всі спеціальні сервісні програми виробника, що можуть бути оголошені для вашого автомобіля, безкоштовно для вас.
ЕЛЕКТРОННА СЕРВІСНА КНИЖКА
ВСЕ ЩО ВАМ ПОТРІБНО В ОДНОМУ МІСЦІ

На Mazda доступна ЕЛЕКТРОННА СЕРВІСНА КНИЖКА – захищена база даних онлайн, де зберігається вся історія сервісного обслуговування вашого авто. Ця система підвищує залишкову вартість вашого автомобіля у разі його подальшого продажу, адже покупець може легко перевірити сервісну історію в деталях. Ви також маєте можливість отримувати нагадування стосовно потреби проведення сервісного обслуговування, відповідно до ваших водійських звичок та манери керування що виключає можливість помилково пропустити обслуговування.