ДИЗАЙН KODO


Mazda3 підносить фірмову концепцію дизайну «KODO — душа руху» на новий рівень емоційності та енергійності. Стиль екстер’єру підкреслює широку, впевнену поставу і створює образ із динамічними пропорціями та солідною, владною харизмою. Ви отримуєте не просто автомобіль, а надійного партнера, взаємна любов, повага та прив’язаність до якого з роками лише зміцнюватиметься.

Фірмовий колір кузова Soul Red було розроблено із застосуванням унікальної технології фарбування, що належить компанії Mazda, під назвою TAKUMI-NURI, так само як і новий колір Machine Grey. В ньому досягнуто неперевершеного поєднання акцентів, відтінків та глибини, що підкреслює динамічну форму кузова, виконану згідно з концепцією дизайну «КОDО-Душа руху», що надає Mazda3 такого вигляду, наче її було зроблено з цільного зливка сталі.

Мazda3 виділяється серед інших автомобілів своїм динамічним виглядом, тож готуйтесь бути помітними на дорозі!

 

ІНТЕР’ЄР


Оновлена Mazda3 отримала ще більш якісні матеріали. В ній повністю змінена ергономіка керма. На перший погляд все на місці – те ж коло з логотипом посередині, трьохспицеве, з хромованим елементом на нижній спиці. Але скільки зусиль докладено, аби хват керма став ще кращим, ще зручнішим, ще надійнішим – як у спортивному боліді!

Міліметрові зміни, експерименти, численні випробування і тепер все на своєму місці – великим пальцем легко та природньо керувати телефоном та мультимедійною системою, а мізинець та безіменний пальці тепер щільно прилягають до керма, забезпечуючи надійний та міцний хват в тих ситуаціях, коли навіть долі секунд важливі для надшвидкої реакції.

Крім того, додано функцію підігріву керма. І це означає, що навіть в холодну пору року зустріч зі своїм автомобілем буде теплою у всіх сенсах. Японці завжди приділяли дуже багато уваги дрібницям: м’якості текстур, поєднанню кольорів, фактур та ліній, відтінкам і навіть тому наскільки блискучою чи матовою є та чи інша деталь. Можливо Ви ніколи не замислювались, але невдалий відблиск може бути неприємно невчасним.

 
 
 
 

MZD CONNECT ТРИМАЄ НА ЗВ’ЯЗКУ


З метою поєднати максимальну безпеку керування автомобілем та надати можливість водієві мати доступ до всієї необхідної інформації і залишатись «на зв’язку», Mazda створила абсолютно інтуїтивно зрозумілу систему «спілкування» з автомобілем, що отримала назву MZD Connect. Вона виводить мультимедіа на новий рівень.

Залишаючись на піку інновацій, ми анонсуємо нову мультимедійну систему MZD Connect.
Нова система включає в себе:
1.Навігацію Navteq® з проекцією на додатковий дисплей.*
2.Роботу з контактами і мультимедійним контентом вашого телефону.
3.Bluetooth, Wi-Fi, USB.

 

КОЛЬОРОВИЙ ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ


Кольоровий проекційний дисплей (ADD)* відіграє ключову роль, забезпечуючи відображення важливої інформації про керування безпосередньо у полі зору водія.7-дюймовий центральний сенсорний дисплей відображає дані навігації** та мультимедійної системи MZDConnect.

Відразу три системи управління – сенсорний дисплей, розпізнавання голосових команд і центральний регулятор – HMI командер – гарантують зручний і миттєвий доступ до необхідної інформації.***

  * За умови встановлення карти навігації
** Для комплектацій Touring+ та Exclusive
***Перелік мов, що підтримують голосове керування обмежений. В разі якщо обрана мова не підтримує голосове керування, система відображає повідомлення про це на екрані MZD Connect.