Новини

Літо зі знижками від Mazda!

Компанія "Захід Моторс", офіційний дилер Mazda у Львівській області оголошує про розпродаж складу авто 2012! Знижки до 40 000 грн. на весь модельний ряд Mazda!

Яскрава Mazda2 від 158 900 грн.!
Стильна, жвава, компактна - Mazda2 фонтанує позитивними емоціями, додаючи яскравих фарб урбаністичним пейзажам. Економічна та екологічна, вона якнайкраще підкреслює індивідуальність свого власника.

Стильна і спортивна Mazda3 від 171 000 грн.!
Динамічна Mazda3 втілює японську спрагу драйву в кожній лінії корпусу. Її зухвала зовнішність поєднується з витонченим інтер'єром, створюючи неповторний стиль Mazda. Неймовірно чуйна і жвава, вона немов вгадує наміри водія, дозволяючи з головою зануритись в емоції руху.

Mazda6 2012 року виробництва від 234 900 грн.!
Технології та якість Mazda6 були старанно перевірені українськими дорогами. Її агресивний дизайн відображає динаміку руху, безпека відповідає найвищим стандартам, а обволікаючий комфорт салону створює неповторний затишок.

Елегантна міць Mazda CX-9 від 389 900 грн.!
Цей величний кросовер вселяє повагу. Атлетичні форми його корпусу говорять про потужність, що ховається під капотом. Розкішний салон Mazda CX-9 вражає продуманістю деталей. Але варто натиснути на педаль газу, і Ви зрозумієте, що некваплива елегантність цього кросоверу не цурається духу спорткарів.

А також останні оновлення модельного ряду Mazda:

Акція діє з 8 квітня по 31 серпня 2013 року.

Детальну інформацію Ви можете знайти в нашому салоні.

Детальна інформація за телефоном 297-6-297

Поспішайте! Кількість автомобілів обмежена!