Новини

Mazda CX-5 2,5л 2013 року доступна для замовлення!

Маzda СХ-5 – сучасний та стильний автомобіль, покликаний задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів. Саме тому, на підставі отриманих відгуків від покупців Мazda CX-5, Mazda Motor Corporation внесла ряд змін в модель Mazda СХ-5 2013 року та зробила авто ще ефективнішим та динамічнішим.

Відтепер у лінійці двигунів цієї моделі зявився новий ще потужніший тпа економічніший двигун, об‘ємом 2,5 л (192 к.с. euro 4). Також, усі оновлені автомобілі отримали кнопку «kick down» (різке натисккання на педаль газу, яке знижує передачу для більшого прискорення) - вражає на обгонах і додає ще більше динаміки автомобілю. Завдяки цьому нововведенню, двигун 2.0l з (150 к.с. euro 4) став набагато динамічнішим у порівнянні з попереднім.Також, як для двигунів з обємом 2.0 л, так і для двигунів з обємом 2.5 л «червона зона» тахометра збільшена з 6500 до 6800 обертів, відповідно значно розширилися можливості двигуна.

Зміни торкнулися і інтер‘єру автомобіля: замінено ообивку внутрішньої ручки передніх дверей на штучну шкіру та додані кольору екстер'єру (включаючи Soul Red).

Що стосується технологій, то в оновленому Mazda CX-5 розширені функції Audio w (TFT monitor and Bluetooth) та голосових команд, вдосконалена можливість відправки та отримання SMS і E-mai – повідомлень та функція Navi TOM-TOM (для Hihg 2.5).

Коштуватиме оновлена Mazda CX-5 від 235900 грн.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 297-6-297