Новини

Компанія «Захід Моторс» стала партнером свята 8 березня в готелі-ресторані «Citadel Inn»!

Восьмого березня, в день весни, краси та кохання, львівяни та гості міста, які вирішили провести цей вечір в готелі-ресторані Citadel Inn, мали унікальну можливість насолодитися звуками чарівної музики, спробувати вишукані страви спеціального святкового меню, оцінити колекцією ексклюзивних прикрас Tiffany від ювелірного бутіка «Колекція» і поринути у світ стильних та статусних автомобілів Mazda від офіційного дилера компанії «Захід Моторс». У цей особливий вечір до уваги гостей було представлено новинку автомобільного ринку регіону - новий стильний седан Mazda6. Усі присутні мали можливість оглянути автомобіль, отримати кваліфіковану консультацію та записатися на тест-драйв.

Та і це ще не все! Напередодні свята 8 березня, в автосалоні Mazda відбувся фінал акції  Open Weeks with New Mazda 6, за результатами якого троє переможців отримали чудові подарунки до свята: романтичний вечір на двох в готелі-ресторані Citadel Inn.

Для того, щоб стати учасником розіграшу, потрібно було завітати в автосалон офіційного дилера Mazda - компанії «Захід Моторс» в зручний для Вас час, провести тест-драйв нової Mazda6 та залишити свої контактні дані.

Для отримання детальнішої інформації  звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297