Новини

Mazda CX-5 продовжує отримувати нагороди!

Mazda CX-5

Інтерес до Mazda CX-5 не вичерпується навіть через рік після старту продажів. Значний список нагород кросовера продовжує зростати, підтверджуючи, що цей автомобіль є одним з найдостойніших представників свого класу.

Постійний учасник церемоній нагородження, Mazda CX-5 зібрала значну кількість трофеїв за дизайн, технології, інновації та безпеку.

У Парижі, в грудні 2012 року Mazda CX-5 отримала «Трофей позашляховика» від французького тижневика «L'argus de l'automobile».

Перед цим, 29 листопада Mazda СХ-5 був названий «Автомобілем року 2012-13» в Японії. Журі, яке складалося з 60-ти автомобільних експертів, прийняло таке рішення не в останню чергу завдяки революційним технологіям SKYACTIV.

Тим часом, у Німеччині «Auto + Verkehr» поставили CX-5 на перше місце серед 23 нових авто.

А в Австрії Mazda CX-5 випередила Audi A3, BMW 3-серії і Mercedes A-Class в нагородженні Австрійського Автомобільного Клубу, ставши переможцем в категорії авто середнього класу вартістю від ? 20,000 до ? 40,000.

Інші нагороди включають «Кращий SUV Британії» від «Auto Express», «Кращий SUV» від британського «WhatCar?» Green Awards 2012 і «SUV року 2012» від іспанського журналу «Motor Mundial».

Крім того, Mazda CX-5 отримала щорічну нагороду за дизайн від «Auto Bild». А за межами Європи кросовер був названий кращим SUV декількома організаціями Північної Америки та Азії.

Така кількість відзнак та нагород - переконливий показник успіху першого кроссовера від Mazda. Особливо популярною CX-5 стала в країнах північної Європи, таких, як Нідерланди (11,6% ринку SUV середнього класу), Данія (7,6% ринку), Норвегія (6,7% ринку).

Mazda вже довелося двічі збільшити обсяги виробництва СХ-5.

Факти говорять за себе: з'єднання захоплюючого дизайну «KODO - душа руху» і інноваційних технологій SKYACTIV створює щось радикально нове, дозволяючи CX-5 вийти за рамки буденного.

Численні переваги цього автомобіля включають:

- однин з кращих показників витрат палива в сегменті (7,9 л/100 км у міському циклі для дволітрового бензинового двигуна);

- найменші викиди СО2 в атмосферу (119 г / км);

- всі двигуни SKYACTIV оснащені системою i-stop, яка автоматично відключає і включає двигун під час зупинки, тим самим дозволяючи ще ефективніше економити паливо;

- сама довга колісна база 2700 мм, в своєму сегменті, забезпечує максимум простору в салоні і гарантує комфорт пасажирам задніх сидінь;

- самий високий дорожній просвіт в 210 мм, в своєму сегменті, для версій 4х4 дозволяє не тільки підкорити будь-які міські узбіччя, але й істотно розширює горизонти бездоріжжя;

Mazda CX-5 - один з найбезпечніших автомобілів на дорогах завдяки широкому спектру систем активної безпеки і інноваційному підходу до забезпечення пасивної безпеки. Завдяки цьому CX-5 отримала максимальну оцінку в п'ять зірок на суворих тестах Euro NCAP.

Також Mazda CX-5 був названий «Кращим вибором безпеки 2012» в США.

За детальнішою інформацією та для запису на тест-драйв звертайтеся, будь ласка, до дилерського центру «Захід Моторс» за номером телефону  297-6-297.