Новини

Компанія «Захід Моторс» започатковує соціальний благодійний проект «Не будь байдужим»!

Компанія «Захід Моторс» започатковує соціальний благодійний проект «Не будь байдужим»!

Усі діти, особливо напередодні дня Святого Миколая, вірять в диво та чекають на казку. Тому, у цьому році компанія «Захід Моторс» розпочинає соціальну благодійну Акцію: «Не будь байдужим!», мета якої допомогти дітям, позбавленим батьківського тепла, щоб вони теж могли відчути радість від отриманого подарунку і любов оточуючих.

20 грудня ми відвідаємо школу-інтернат с.Стрілки на Самбірщині, де навчається 360 діток, серед яких є діти-сироти, діти позбавленні батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей. Усі ці діти дуже потребують нашої уваги, тепла, любові.

Для малечі ми підготували захоплююче театралізоване дійство - дивовижну виставу-казку «Чарівна ніч» від Львівського театру естрадних мініатюр, а також для кожної дитини солодощі та подарунки. 

Кожен з Вас може долучитися до  благородної місії та стати помічником Святого Миколая, підтримавши нашу благодійну акцію. З 01 по 18 грудня 2012 ми проводимо збір речей від усіх бажаючих  для школи-інтернату. Найбільшу потребу школа відчуває в одязі,  м'яких іграшках, канцтоварах, книгах та шкільному приладді.  Ви можете принести те, що підкаже Ваше серце. 

Усі зібрані речі будуть передані  Стрілківській школі інтернат 20 грудня 2012р. представниками компаній «НІКО-Захід» та «Захід Моторс» Будемо раді бачити усіх благодійників за адресою м.Львів вул. Липинського 50Б, з 10:00 до 19:00 год (з пн. по пт.), з 10:00 до 17.00 (сб.). 

Партерами акції виступають: СК «Інго Україна» та «Видавництво Старого Лева».

Детальніше про умови участі в акції Ви можете дізнатися на нашому сайті www.mazda-lviv.com.ua або на офіційній сторінці «Захід Моторс» у мережі Facebook «Захід моторс - офіційний дилер Mazda».