Новини

«Захід Моторс» представляє «П’ятнадцять проявів краси» від Mazda!


Компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львівській області, запрошує усіх охочих на унікальну мистецьку подію – виставку робіт відомого фотохудожника Володимира Шурубури  «П’ятнадц
ять проявів  краси»!
Відомий фотоху
дожник Володимир Шурубура пропонує свій погляд та бачення краси – п’ятнадцять глибоких образів, майстерно переданих автором, п’ятнадцять унікальних історій, в яких кожен знайде для себе щось близьке – спогади, мрії, асоціації.
Ці ж образи – краси, грації, впевненості, творчості – близькі і всім поціновувачам автомобілів Mazda, адже автомобілі японського бренду – як концепти, так і серійні моделі - заслужено вважаються еталоном вишуканості та  елегантності та не раз викликали широкий резонанс в суспільстві саме завдяки своєму яскравому сміливому дизайну, тож поєднання вишуканих робіт фотохудожника та яскравих самобутніх автомобілів створює незабутню атмосферу фотовиставки.
Офіційне відкриття виставки відбулось в салоні «Захід Моторс» в п’ятницю, 11 травня. Відвідувачі події гідно оцінили унікальну можливість не лише познайомитись з роботами Володимира Шурубури, а й приємно провести час, поспілкувавшись в неформальній атмосфері з відомим фотохудожником та помилувавшись яскравими красунями від Mazda. Незвичайний формат події, поєднання розкішних авто та глибоких творчих образів фтокартин викликали справжнє захоплення у відвідувачів, а партнер заходу – мережа виномаркетів “Wine Time” - запропонував до уваги гостей дегустацію вишуканих алкогольних напоїв, підкресливши чудовому атмосферу  заходу.
Виставка триватиме до кінця червня, тож всі бажаючі зможуть в повній мірі насолодитись яскравим світом краси та творчості від Володимира Шурубури та «Захід Моторс».