Новини

Компанія «Захід Моторс» стала генеральним партнером «Miss Fashion Club»

1 червня у Львові пройшла  унікальна та стильна  подія - «Miss Fashion Club», генеральним партнером якої стала компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львівській області.

В перший день літа стильні та авторитетні львів’яни зібрались у клубі «Fashion» для того, щоб взяти участь у одній з з найочікуваніших вечірок сезону - «Miss Fashion Club». Цього вечора десять красунь змагались за почесне звання, демонструючи талант, красу та граціозність. Ряд конкурсів, в яких взяли участь дівчата, щоб вибороти омріяний титул, оцінювало авторитетне журі, до складу якого від «Захід Моторс» увійшов заступник генерального директора компанії Шаховал Андрій Андрійович. Він же і вручив п’ятьом дівчатам, які найбільше припали до душі публіці, пам’ятні подарунки від «Захід Моторс».
Яскравою «родзинкою» свята стала красуня від Mazda – нова Mazda CX-5, яка завдяки революційним технологіям цьогоріч сколихнула автомобільний світ. Завдяки рекордно низьким витратам палива, принци
пово новим двигунам, просторому комфортному салону та найновішим системам допомоги водієві цей автомобіль став найочікуванішою новинкою року та ще до надходження в продаж перших моделей зібрав рекордну кількість замовлень. Окрім цього, автомобіль вражає яскравим динамічним дизайном, який гідно оцінили гості свята – спалахи камер біля авто не припинялись ні на хвилину.

Якщо ж Ви не змогли побачити авто на “Miss fashion club”, запрошуємо вас познайомитись з ним ближче в салоні "Захід Моторс" а також провести тест-драйв - для цього звертайтесь, будь ласка, за номером телефону 297-6-297.