Новини

«Захід Моторс» запрошує на «П’ятнадцять проявів краси» від Mazda!

Компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львівській області, запрошує усіх охочих на унікальну мистецьку подію – виставку робіт відомого фотохудожника Володимира Шурубури  «П’ятнадцять проявів  краси»!

Краса – вічна філософська тема, над якою міркували та дискутували вже сотні поколінь. Проте жодна людина ще не знайшла її магічної формули, адже для кожного вона є різною. Відомий фотохудожник Володимир Шурубура пропонує свій погляд та бачення краси – п’ятнадцять глибоких образів, майстерно переданих автором, п’ятнадцять унікальних історій, в яких кожен знайде для себе щось близьке – спогади, мрії, асоціації. Кожна з робіт є водночас цілісною історією для автора та інтригуючою загадкою для глядача, адже кожна з зображених жінок є особистістю зі своїми мріями, думками, бажаннями.

Ці ж образи – краси, грації, впевненості, творчості – близькі і всім поціновувачам автомобілів Mazda, адже автомобілі японського бренду – як концепти, так і серійні моделі - заслужено вважаються еталоном вишуканості та  елегантності та не раз викликали широкий резонанс в суспільстві саме завдяки своєму яскравому сміливому дизайну.

Виставка подарує відвідувачам  подорож у світ, де панує краса, де владарюють грація та творчість, у світ, де мрія не має перепон та обмежень. Кожен з гостей зможе отримати задоволення від краси у всіх її проявах – статичному, увіковіченому вправною рукою фотохудожника, та динамічному, який несуть в собі автомобілі Mazda.

Офіційне відкриття виставки відбудеться в п’ятницю, 11 травня, в салоні «Захід Моторс».  Відвідувачі події отримають унікальну можливість не лише познайомитись з роботами Володимира Шурубури, а й приємно провести час, поспілкувавшись в неформальній атмосфері з відомим фотохудожником та помилувавшись яскравими красунями від Mazda.