Новини

«Захід Моторс» запрошує на презентацію нового втілення драйву - кросовера Mazda CX-5


7 квітня на території дилерського центру «Захід Моторс» за адресою вул. Липинського, 50-Б відбудеться яскрава непересічна подія «Писанка від Mazda», в ході якої пройде презентація нового кросовера Mazda CX-5.
В суботу, 7 квітня, на території власного автосалону компанія «Захід Моторс» – офіційний дилер Mazda у Львівській області – презентує довгоочікуваний кросовер Mazda CX-5 – представника принципово нового покоління автомобілів Mazda, який ще до офіційного початку викликав значний ажіотаж серед автолюбителів завдяки втіленим в ньому найновішим технологіям та революційним рішенням.

З нагоди наближення Великодня, подія під назвою «Писанка від  Mazda» відбудеться в особливому форматі – гостей зустрічатимуть дівчата в національному строї та до їхньої уваги окрім знайомства з новим автомобілем Mazda CX-5 та можливості випробувати авто на тест-драйві, чекає ряд незабутніх цікавих розваг. Зокрема, цього дня для учасників події відбудеться показ національних строїв від партнера заходу магазину-салону «Мамина світлиця» та ряд захоплюючих майстер-класів від професіоналів прикладного народного мистецтва –  вишивка бісером від Олени Гункевич, виготовлення ляльок-мотанок з Тетяною Русановською, розпис писанок від студії «Калякі-Малякі»,  вишивання листівок технікою «ізонитка» від Лесі Романчук плетення прикрас з бісеру з Людмилою Гощук, а також дегустаця алкоголю від супермаркету напоїв всього світу "Ваш Сомельє". Крім цього багато інших сюрпризів та подарунків від «Захід Моторс» і фото на пам`ять. А гостей у вишиванках чекає спеціальний сюрприз!

Mazda CX-5 – яскравий представник нового покоління автомобілів Mazda, в якому втілені найновіші технології та розробки японського бренду. Зокрема, завдяки передовим технологіям SKYACTIV інженерами Mazda були переосмислені всі основні системи та елементи автомобіля –від легкого та жорсткого кузова SKYACTIV-body до принципово нового, потужного та той же час економічного двигуна SKYACTIV-G, завдяки яким новий автомобіль є дійсно унікальним як в своєму класі, так і поза його межами. Завдяки відмінним ходовим якостям та суттєвому дорожньому просвіту цей автомобіль легко долає навіть складні дороги та бездоріжжя. Окрім відмінних динамічних характеристик, Mazda CX-5 є дуже комфортним – просторий ергономічний салон та якісні матеріали оздоблення перетворюють кожну подорож на задоволення як для водія, так і для пасажирів.

Для запису на тест-драйв, звертайтесь, будь ласка, за номером телефону  297-6-297.