Новини

«НІКО-Захід» та «Захід Моторс» провели для клієнтів День Святого Миколая!

18 грудня в салоні «НІКО-Захід» вже вкотре відбулось святкування Дня святого Миколая, яке стало гарною традицією для  компаній «НІКО-Захід» та «Захід Моторс» та їхніх клієнтів.

День святого Миколая – чи не найулюбленіше свято в році, якого з нетерпінням чекають всі малята та з яким і в дорослих пов’язано чимало теплих спогадів. Дбаючи про своїх клієнтів та їхніх малят, компанії «НІКО-Захід» та «Захід Моторс» запросили їх на дитяче свято до Дня святого Миколая, яке цього року вже вп’яте пройшло на території компаній.

Завітавши цього дня в салон «НІКО-Захід», малята одразу поринали в казку – їх чекали ігри, розваги, тепла святкова атмосфера та невгамовні ельфи Санти, які не оминули увагою жодного з малят, підготувавши для них веселі ігри, цікаві конкурси та приємні подарунки. Ельфам прийшлось добряче попрацювати, адже гостей цього дня було немало – загалом свято відвідали понад 200 дітей!

Особливим сюрпризом для всіх гостей свята стала незабутня різдвяна вистава від артистів Львівської філармонії, які провели захоплююче різдвяне дійство, залучивши до активної участі і самих діток, та поява Святого Миколая, якого так чекали малята та який потішив їх цікавими історіями та побажаннями.
Партнерами цього чудового свята виступили компанії «Трефль Україна», «RC models» та «Видавництво Старого Лева».