Новини

Приємний сюрприз для всіх шанувальників Mazda від «Захід Моторс»!

Компанія «Захід Моторс» – офіційний дилер Mazda у Львівській області – оголошує про дію нової привабливої пропозиції – кожен, хто придбає автомобіль Mazda CX-7 або Mazda CX-9 в період до 30 жовтня, отримає багатофункціональну мультимедійну систему з навігацією PHANTOM вартістю до 12 000 гривень в подарунок.

Лаконічний та динамічний дизайн розкішної Mazda CX-9 і в той же час комфортний просторий салон унікально поєднують в собі динаміку спортивного автомобіля та практичність кросовера. Цей автомобіль відразу приковує увагу  завдяки атлетичному дизайну, що виконаний у характерному для Mazda стилі, а м`яка текстура та «розумні» функції додають розкоші інтер`єру салону, гармонійно поєднуючись з високотехнологічним характером спортивного кросовера. Цієї осені на всіх прихильників цього автомобіля чекає приємний бонус – багатофункціональна  мультимедійна система з навігацією PHANTOM вартістю 12 000 гривень в подарунок.
Приємні новини чекають і на тих, хто обирає Mazda CX-7 – цієї осені кожен з покупців цього потужного прогресивного автомобіля отримує можливість обрати подарунок на свій смак - мультимедійну систему з навігацією PHANTOM або знижку на автомобіль в розмірі 7000 гривень.

Сезон приємних новин від «Захід Моторс» триває!