Новини

«Захід Моторс» пропонує Mazda в кредит під 0% річних

Компанія «Захід Моторс» - офіційний дилер Mazda у Львівській області – оголошує про дію  нових привабливих умов купівлі автомобілів Mazda.

Цієї осені омріяне авто стає ще ближчим, адже для тих, хто вирішив придбати Mazda в кредит, з 1 вересня до 31 жовтня 2011 року діє нова приваблива кредитна програма -  0% річних - для всіх моделей  Mazda.
Також раді повідомити, що з 1 вересня діє знижена ціна на автомобіль Mazda 6 - 216 200 гривень.
Нагадуємо, що кожен власник автомобіля Mazda окрім авто найвищої якості отримує також повний спектр супровідних  послуг та високоякісне обслуговування, в тому числі безкоштовну підтримку «Mazda Аssistance» (допомога в дорозі) протягом двох років з моменту купівлі. Також всі клієнти «Захід Моторс» мають можливість стати учасниками Програми лояльності «5 діамантів», яка дає можливість отримувати та накопичувати знижки на придбання запасних частин, аксесуарів  та оплату  послуг при обслуговуванні в компанії.
Більш детальну інформацію про автомобілі Mazda та умови їхнього придбання можна отримати в салоні «Захід Моторс» - офіційного дилера Mazda у Львівській області за адресою вул. Липинського, 50-Б.