Новини

«Захід Моторс» - лідер всеукраїнської дилерської мережі Mazda


Компанія «Захід Моторс», єдиний офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та Львівській області, була названа серед лідерів дилерської мережі Mazda за підсумками роботи за сім місяців 2011 року у втриманні долі ринку та рівня лояльності клієнтів.

Традиційно, компанія «Захід Моторс» утримує долю Mazda, яка  перевищує середньоукраїнський показник серед дилерських підприємств офіційної мережі Mazda в Україні. За 7-м місяців роботи вона склала 1,2%.

Також мешканці Західної України задоволені рівнем сервісних послуг компанії – показник лояльності клієнтів сервісу «Захід Моторс» вище середнього по Україні і складає 56,2%.

Компанія «Захід Моторс» працює на автомобільному ринку Львівщини з лютого 2009 року. Проте, попри свій «молодий» вік, постійно втримує лідерську позицію у регіоні.
Леся Падучак, директор компанії "Захід Моторс", відмітила: «Наш девіз: «Ми працюємо для Вас!». Компанія постійно підтверджує це проведенням різноманітних акцій та заходів, спрямованих на підвищення лояльності мешканців регіону до бренду Mazda, в результаті чого, є однією із найактивніших автомобільних компаній Львівської області. Оголошені результати - чергове підтвердження нашого професіоналізму та прагнення задовольнити усі потреби найвибагливіших клієнтів».