Новини

У Львові пройшов унікальний фестиваль дитячої творчості «NIKO Junior fest»!

28 травня, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, у Львові відбулась унікальна подія – перший фестиваль дитячої творчості «NIKO Junior fest». Фестиваль проходив у формі захоплюючих майстер-класів від найрізноманітніших фахівців, які навчали дітей малюванню, незвичайним творчим технікам, ткацтву, кулінарії, англійській мові, будові автомобіля та навіть прийомам карате.

NIKО Junior Fest" - розвиваючий фестиваль дитячої творчості, який вперше проводився цього року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на території ДЦ «НІКО-Захід» та «Захід Моторс».

Прагнучи зробити свято не лише цікавим та веселим, а й корисним, організатори обрали формою проведення майстер-класи від фахівців, на яких діти могли, випробувавши себе в найрізноманітніших заняттях, проявити свої здібності та розкрити таланти. 

Кожен з майстер-класів, які проводились в рамках фестивалю, мав свою родзинку та завоював визнання дітлахів. Наприклад, майстер-клас з приготування суші від демократичного ресторану японської кухні «Япі» вдало поєднувався з цікавою розповіддю про культуру Японії та тамтешні традиції. Гості з «Криївки» не лише навчали малюків готувати вареники, а й відтворили незабутню затишну атмосферу цього ресторану. Що цікаво, з їхньою допомогою опанували ази кулінарії навіть найменші гості свята – дворічні малята з радістю змішували тісто та ліпили свої перші палянички. Поруч витали апетитні аромати – з допомогою майстрів з «Віденських булочок» діти радо готували пряники та пригощали ними батьків.

На майстер-класах з малюнку аквареллю від «Каляк-Маляк» діти мали можливість намалювати автомобіль, а також зробити приємний подарунок батькам, власноруч намалювавши їхній портрет. Вчителі зі «Знайки» знайомили дітей  з незвичайними творчими техніками - квілінгом, декупажем та комканою аплікацією. До слова, компанія «Знайка», як один зі співорганізаторів фестивалю, була відзначена дипломом-подякою за вагомий внесок в організацію свята.

Також цікаві майстер-класи провели ТМ «Ігротеко» та Львівська Обласна Федерація Кіокушинкай Карате.

Компанія «НІКО-Захід» теж підготувала для гостей свята майстер-клас – маленьким та дорослим автолюбителям був продемонстрований короткий фільм, який розкрив таємниці будови та облаштування автомобіля та окремих його систем, а також запропонована цікава екскурсія на СТО.

В той час, поки діти розважались та навчились на майстер-класах, до уваги дорослих пропонувалась виставка автомобілів та можливість власноруч випробувати вподобаний на тест-драйві.

Приємним сюрпризом для гостей свята стали подарунки від «Трефль-Україна» та ТМ «ЛІМО».