Новини

Компанія «Захід Моторс» - лідер офіційної дилерської мережі Mazda в Україні!

На автомобільному ринку Львівщини компанія «Захід Моторс» з’явилась у лютому 2009 року. Проте, попри свій «молодий» вік, вкотре  доводить професіоналізм та компетентність,  незважаючи на досить складну ситуацію на автомобільному ринку країни.

Свій девіз «Ми працюємо для Вас!» компанія постійно підтверджує проведенням різноманітних акцій та соціальних заходів, пропонуванням актуальних пропозицій та партнерства, в результаті чого  є однією із найактивніших автомобільних компаній регіону.

Наприклад, зовсім нещодавно  в автосалоні «Захід Моторс» відбулась найграндіозніша на території Західної України презентація оновленого модельного  ряду MAZDA. Next Generation під девізом «Змінилась Mazda – змінився світ». Оновлений модельний ряд футуристично  вишуканих автомобілів Mazda  не залишили байдужими понад 200 поціновувачів бренду, близько 100 з яких отримали змогу випробувати в дії обраний автомобіль під час тест-драйву.


За словами директора компанії «Захід Моторс» Лесі Падучак: «Ми й надалі плануємо втримувати лідерські позиції в регіоні. Адже ми пропонуємо нашому  Клієнту все найкраще - починаючи від  обраного авто і закінчуючи сервісним обслуговуванням. Ми завжди намагаємось створити найкращі умови співпраці із нами: черговим доказом даної політики є запуск та успішне функціонування Програми лояльності «5 діамантів», яка має великий набір додаткових бонусів, послуг та преференцій як для існуючих, так і потенційних покупців автомобілів Mazda».

Інформаційна довідка:

Кожен, хто обирає Mazda  відчуває майже дитячий захват  від руху - ми це називаємо  zoom-zoom –
бажання жити яскраво та водити автомобіль теж яскраво.
Гармонія між задоволенням від керування Mazda, вищим рівнем безпеки  і екологічності зробило
автомобіль Mazda6 достойним  втіленням концепції «Стійкий  Zoom-Zoom».
Автомобілі  Mazda не лише красиві,  а й безпечні:
Нова Mazda6 - отримала високу оцінку з безпеки (5 зірок)  в комбінованому тесті EuroNCAP.
Раніше  нагороди (5 зірок) по рейтингу Euro NCAP удостоїлися Mazda5 в 2005 році і Mazda2 в 2007. 
Mazda2 - отримала статус World Car of the Year 2008.
Обидві ці моделі отримали вищу оцінку в категорії «Безпека дорослих пасажирів і водія».

Компанія «Захід-Моторс» входить до складу Групи компаній «НІКО». Основними напрямами діяльністю Групи є: автомобільний бізнес (імпорт ,дистрибуція, рознічний продаж та сервісне обслуговування), операції фінансового сектору (страхування, лізинг, фінанси та кредит, інвестиції та управління активами), будівництво;транспортні,  митно-брокерські послуги і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ВД «Галицькі контракти»). Детальна інформація про Групу компаній « НІКО» -- www.niko.ua. Номер телефону call centre «НІКО» - 0 800 30 38 38, цілодобово.

За детальнішою інформацією, будь-ласка,
звертайтесь у  відділ маркетингу
компанії «Захід Моторс»: 298-95-49