Новини

«Mazda» розпочинає Новий рік із кращих цін та оновлених моделей!

Новий 2011 р  визначний для бренду Mazda , оскільки  цей рік  порадує  всіх   Mazda –шанувальників  не лише  FL чи новими моделями, але й спеціальними та унікальними  пропозиціями. Кажуть, як Новий Рік зустрінеш - так його і проживеш.Mazda зустріла його новими зниженими цінами на автомобілі   Mazda3  і Mazda6 та  унікальною кредитною програмою на весь модельний ряд. Тож, якщо  вірити   приказці, 2011 рік обіцяє бути в стилі  Zoom-zoom.

З  4 січня для всіх шанувальників автомобілів Mazda3 , Компанія «Захід Моторс» підготувала  приємний подарунок в вигляді нової ціни. Відтепер Mazda3 стартує від 165 900 грн.

Для всіх поціновувачів автомобілів Mazda6 , Компанія «Захід Моторс» не лише представила FL-модель   в регіоні, але й порадувала  її новою зниженою ціною. Відтепер Mazda6 стартує від 207 100 грн.

Йдучи назустріч побажанням наших Клієнтів-власників чи потенційних власників оновленої Mazda6 , Компанія «Захід Моторс»  повідомляє  про нову комплектацію Mazda6 –із 2,5л.двигуном та автоматичною трансмісією.

Леся Падучак , директор Компанії «Захід Моторс»: «Ми працюємо заради наших Клієнтів! Нам завжди приємно, коли Ви задоволені,а ми маємо змогу надати Вам можливість придбати хороший автомобіль за доступною ціною. Також хочу повідомити всіх Mazda –шанувальників про дію нової унікальної кредитної пропозиції на весь модельний ряд Mazda».

В Новому році разом із кредитною програмою стати власником нової Mazda ще простіше. Відтепер Mazda фінансує від 0 % річних навіть при мінімальному 30 % першому внеску. Окрім того, купуючи автомобілі Mazda в офіційного дилера ,Компанії « Захід Моторс» ,Ви отримуєте цілий спектр додаткових послуг , високоякісне обслуговування та безкоштовну підтримку Mazda в дорозі –Mazda Assistance, протягом двох років з моменту покупки.

Поспішайте! Акція триватиме до 31 січня 2011 року.

Інформаційна довідка:
Кожен, хто обирає Mazda  відчуває майже дитячий захват  від руху - ми це називаємо  zoom-zoom –
бажання жити яскраво та водити автомобіль теж яскраво.
Гармонія між задоволенням від керування Mazda, вищим рівнем безпеки  і екологічності зробило
автомобіль Mazda6 достойним  втіленням концепції «Стійкий  Zoom-Zoom».
Автомобілі  Mazda не лише красиві,  а й безпечні:
Нова Mazda6 - отримала високу оцінку з безпеки (5 зірок)  в комбінованому тесті EuroNCAP.
Раніше  нагороди (5 зірок) по рейтингу Euro NCAP удостоїлися Mazda5 в 2005 році і Mazda2 в 2007. 
Mazda2 - отримала статус World Car of the Year 2008.
Обидві ці моделі отримали вищу оцінку в категорії «Безпека дорослих пасажирів і водія».

За детальнішою інформацією  звертайтесь
у  відділ маркетингу компанії «Захід Моторс»: 298-95-49