Новини

«НІКО ЗАХІД МОТОРС» виступить ексклюзивним партнером першого на Західній Україні жіночого форуму «Твоя Трансформація»!

16 березня 2018

Компанія «НІКО ЗАХІД МОТОРС» - офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та області, виступить ексклюзивним автомобільним партнером першого на Західній Україні жіночого форуму «Твоя Трансформація»,  що відбудеться 24 березня у Виставковому центрі «Південний ЕХРО».

На форумі будуть представлені дві стильні новинки модельного ряду Mazda: Mazda CX-3 та Mazda CX-9.

 

Mazda CX-3: компактний та впевнений автомобіль, створений для міста

 


Цей обдарований компактний кросовер створений рухатися міськими джунглями яскраво та впевнено, із задоволенням та комфортом.

Додайте систему i-ACTIV All-Wheel Drive* й CX-3 стане Вашим повнопривідним партнером у будь-яких мандрівках та подорожах.

За кермом автомобіля, створеного з переконанням, що драйв має значення, керувати – це не просто діставатися з одного місця в інше.

Mazda CX-9 – перевершуючи ваші сподівання!


Mazda CX-9 викликає однакове захоплення, коли дивишся на нього, сидиш у салоні або подорожуєш у ньому, і залишається гідним найвищих похвал завдяки висококласному дизайну, преміальному оснащенню інтер’єру, натхненному задоволенням від керування та інноваційними технологіями SKYACTIV. 


Цей автомобіль є втіленням досягнень Mazda у сфері інноваційних силових агрегатів, захопливого динамічного руху, преміальної якості та еволюції відзначеного численними нагородами дизайну «KODO – Душа Руху».

Mazda СХ-9 - не знає перешкод! 

Також, на території експозиції Mazda діятиме ексклюзивна фотозона, де усі учасниці форуму зможуть зробити памятне фото.

За деталями звертайтеся, будь ласка, за телефоном, 297-6-297