Новини

«Нова Mazda3 та Mazda6 SDN MT стають ще ближче завдяки новим цінам»

Mazda 3

З 16 червня до 31 серпня 2010 р. оголошено місяцем спеціальних цін на  нову Mazda3. Завдяки зниженню курсу євро нова Mazda3 стала доступнішою на 6,5 %. В гривневому еквіваленті це дозволило зафіксувати ціну автомобіля від 167 300 грн. Нова Mazda3 - це новий рівень до задоволеності наших клієнтів, нова гордість бренду Mazda.  Лише з'явившись на дорогах, Нова Mazda3 вже удостоєна безлічі винагород в різних країнах світу, у тому числі - винагороди Autobild Design Awards - Європа назвала Нову Мazda3 найкрасивішим автомобілем в С-класі. А 5 зірок Euro NCAP - краще свідоцтво досягнень в області безпеки. Поспішайте і Ви сісти за кермо японської красуні, адже спеціальна знижена ціна діятиме лише до 31 серпня.

Mazda 6

Спеціальна цінова пропозиція також чекає і всіх шанувальників Mazda6 SDN MT. З 11 червня також запроваджено спеціальну ціну на Mazda6 SDN MT. Клієнт отримує 2-4,5% економії в залежності від вибору комплектації. Нова вдосконалена модель Mazda6 - це автомобіль для людей, пристрасно і неподільно закоханих у рух. Якщо Ви один з них, Вам немає сенсу прямувати за натовпом.

Прокладайте свою дорогу - разом з новою моделлю Mazda6.


*Цінова пропозиція на Mazda6 SDN MT діятиме до розпродажу складських запасів.


Інформаційна довідка:


Кожен, хто обирає Mazda  відчуває майже дитячий захват  від руху - ми це називаємо  zoom-zoom - бажання жити яскраво та водити автомобіль теж яскраво. Гармонія між задоволенням від керування Mazda, вищим рівнем безпеки  і екологічності зробило автомобіль Mazda6 достойним  втіленням концепції «Стійкий  Zoom-Zoom». Автомобілі  Mazda не лише красиві,  а й безпечні: Нова Mazda6 - отримала високу оцінку з безпеки (5 зірок)  в комбінованому тесті EuroNCAP. Раніше  нагороди (5 зірок) по рейтингу Euro NCAP удостоїлися Mazda5 в 2005 році і Mazda2 в 2007. Mazda2 - отримала статус World Car of the Year 2008. Обидві ці моделі отримали вищу оцінку в категорії «Безпека дорослих пасажирів і водія».


За детальнішою інформацією  звертайтесь  у  відділі маркетингу: тел. 298-95-49