Новини

Mazda Sky Family Day: незабаром у Львові!

10 вересня в рамках всеукраїнського  Road-show від Mazda відбудеться драйвовий Mazda Sky Family Day! Реєструйся на www.sky.mazda.ua  та проведи день у драйві з Mazda!

Усі учасники заходу отримають унікальну можливість випробувати запальний характер автомобілів Mazda 2, Mazda 3, Mazda 6 та Mazda CX5 на Mazda Sky Family Day.  Road-show доведе Вам, що технології Skyactiv – це щось більше, ніж просто геніальна механіка!

На гостей заходу очікують трендові активності та розваги, смаколики та коктейлі, конкурси та подарунки, стильні треки від DJ.

Спеціальний гість Mazda Sky Family Day – Mazda MX-5 – найпопулярніший легендарний двомісний родстер на планеті. За свою історію Mazda MX-5 отримала близько 250 нагород і відзнак, декілька разів ставала рекордсменом Книги рекордів Гіннеса.

Щоб стати уачником даного заходу, запрошуємо Вас зареєструватися за посиланням www.sky.mazda.ua або отримати запрошення у салоні офіційного дилера – компанії «Захід Моторс» за адресою Липинського 50Б.

ПРО ПРОЕКТ

Mazda Sky Family Day дарує можливість випробувати автомобілі на унікальних майданчиках і трасах: злітні смуги аеропортів, спортивні арени, набережна моря.

Простір Mazda Sky Family Day – це взаємопов’язані активні зони, які розкривають ключові аспекти філософії бренду: стиль у статиці, знання у зануренні, безпека у драйві. 

Забудьте про міську тисняву, відчуйте швидкість, драйв і переваги кожної моделі авто разом з Mazda Sky Family Day!