Новини

«Захід Моторс – «Прогрес року» дилерської мережі Mazda в Україні!

mazda

mazdasaloon

В лютому 2009 р. на автомобільному ринку Львівщини з’явився молодий та амбітний офіційний дилер Mazda - компанія ДП «Захід  Моторс». Протягом року своєї діяльності компанія  довела професіоналізм ефективними результатами.  Незважаючи на складну  ситуацію, в якій перебуває автомобільний ринок загалом, а також те, що старт діяльності припав на період найбільш гострої кризи, компанія «Захід Моторс» впевнено реалізує стратегічні задачі та підтверджує їх прекрасними показниками.

dyplomЗа активну лідерську позицію компанію  «Захід Моторс» нагороджено званням «Прогрес Року».  Як зазначає, Леся Падучак, директор ДП « Захід Моторс»:  «Нам дуже приємно , що результати нашої роботи були високо оцінені імпортером – компанією  ДП «АвтоІнтернешнл», адже серед підприємств офіційної дилерської мережі  Mazda в Україні  ми стали переможцем у номінації «Прогрес року». 

duplom2Дана перемога доводить правильність обраного курсу, високий  рівень професіоналізму  фахівців та потенціал  Компанії. Для нас ця  перемога є ще одним доказом того, що навіть у важкі часи можна досягати успіхів!».

Згідно із результатами роботи у 2010 р. компанія «Захід Моторс»  утримує лідерські позиції із завоювання та утримання долі ринку  автомобілів Mazda. Доля офіційної Mazda у регіоні складає  3,4 %, що є найвищим показником серед підприємств дилерської мережі Mazda  в Україні.

Інформаційна довідка:

Кожен, хто обирає Mazda  відчуває майже дитячий захват  від руху - ми це називаємо  zoom-zoom –бажання жити яскраво та водити автомобіль теж яскраво.

Гармонія між задоволенням від керування Mazda, вищим рівнем безпеки  і екологічності зробилоавтомобіль Mazda6 достойним  втіленням концепції «Стійкий  Zoom-Zoom».

mazdaАвтомобілі  Mazda не лише красиві,  а й безпечні:
Нова Mazda6 - отримала високу оцінку з безпеки (5 зірок)  в комбінованому тесті EuroNCAP.
Раніше  нагороди (5 зірок) по рейтингу Euro NCAP удостоїлися Mazda5 в 2005 році і Mazda2 в 2007.
Mazda2 - отримала статус World Car of the Year 2008.
Обидві ці моделі отримали вищу оцінку в категорії «Безпека дорослих пасажирів і водія».

За більш детальною інформацією , будь-ласка, звертайтесь  у  відділ маркетингу:
298-95-49