Новини

Будь стильним з Mazda!

У травні компанія «Захід Моторс» розпочинає сезон подарунків та дарує можливість отримати  сертифікат на створення стильного образу від професіоналів Студії Краси «Martelle»!

Кожних вихідних з 14.00 до 17.00 запрошуємо усіх представниць прекрасної половини людства зробити селфі в ТРЦ «King Cross Leopolis» з яскравим автомобілем Mazda та стати учасником розіграшу подарункових сертифікатів від Студії Краси «Martelle».

Для участі Вам потрібно сфотографуватись з автомобілем Mazda та розмістити фото на офіційній сторінці Mazda у Facebook: https://www.facebook.com/MazdaLviv/. Переможницею стане учасниця, фотографія якої набере найбільшу кількість лайків.
Оголошення переможця тижня відбуватиметься кожної п'ятниці у травні. Також, усі хто розмістять фото, відповідно до умов та зробить будь-яку лікувальну процедуру у студіі краси Martelle,  отримають безкоштовну послугу від студіі - полірування для волосся.
Весняна експозиція автомобілів Mazda чекає на Вас в ТРЦ «King Cross Leopolis»!

Запрошуйте друзів на офіційну сторінку Mazda у Facebook: https://www.facebook.com/MazdaLviv/, збирай лайки та отримуй чудові подарунки!

Деталі за телефоном 297-6-297