Новини

Нова MAZDA3 у Львові!

Нова MAZDA3  у Львові!

Компанія ДП «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львівській області, офіційно презентувала нову Mazda3. Презентація відбулась 16 квітня 2010 р. на території дилерського центру Mazda - ДЦ «Захід Мотор».

Знаменний час для всіх шанувальників Mazda настав: пройшовши річний тест-драйв дорогами Європи, нова Mazda 3, нарешті з’явилась у Львові. Абсолютно інша та ще більш досконаліша нова Mazda3 підкорює серця українських автомобілістів своєю бездоганністю та гармонійністю. Спортивний характер і динамічний дизайн нової Mazda3 поєднуються з високими показниками екологічності та безпеки для водія і пасажирів.


Леся Падучак, директор компанії «Захід Моторс» коментує: «Mazda3 - один з флагманів модельного ряду Mazda, тому прем’єра нової Mazda3 була, звичайно, дуже очікуваною.. Оскільки головна винуватиця заходу ще до прем’єри створила надзвичайний ажіотаж навколо себе, зустріч їй ми вирішили зробити справді зіркову, у чому переконались всі гості Презентації».


Нова MAZDA3  у Львові!Нова Mazda3, третій автомобіль нового покоління Mazda після презентованих в Україні Mazda2 і Mazda6, несе оновлену філософію – «Раціональний Zoom-zoom». Екологічно чисті автомобілі тепер створюватимуться в результаті розробки економічних силових агрегатів з низьким рівнем викиду токсичних речовин, а також за рахунок зниження маси автомобіля. Піонерами даної філософії стали нові моделі Mazda2 і Mazda6.
Тепер настала черга Нової Mazda3!


Об'єм продажів автомобіля Mazda3 першого покоління збільшувався у всьому світі з кожним роком протягом п'яти років з моменту початку продажів. Загальний обсяг виробництва автомобілів Mazda3 перевищив 2 мільйони, що є підтвердженням популярності цієї моделі. Mazda3 першого покоління отримала 90 винагород в різних країнах світу з моменту початку продажів в 2003 році.


Нова Mazda3 – це новий рівень на шляху до задоволеності Клієнтів, нова гордість бренду Mazda. Лише з'явившись на дорогах, нова Mazda3 вже удостоєна безлічі винагород в різних країнах світу, в тому числі винагороди «Autobild Design Awards» - Європа назвала Нову Мazda3 найкрасивішим автомобілем в з-класі. А 5 зірок «Euro NCAP» – краще свідоцтво досягнень в області безпеки.


Зустрічали New Mazda3 не лише гості та клієнти ДЦ « Захід Моторс», але й львівські зірки : гурт «EnerG», модерн -балет «Далькроз». Музичним частиною зустрічі опікувався відомий польський діджей Dyline. Партнерами свята виступили туристична компанія «Трайдент-Хіт» та компанія «Марком» (алкогольний партнер заходу).