Новини

«Mazda Дні у вихідні» в ресторані «Голодний Микола»!

Не знаєте, як провести вихідний день з задоволенням та користю? Офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові – компанія «Захід Моторс» та найбільший у світі концептуальний ресторан галицької кухні «Голодний Микола» пропонують Вам провести незабутній день, насолодитися чудовим сімейним відпочинком під назвою «Mazda Дні у вихідні» та взяти участь у розіграші путівки на двох до Європи від туристичної компанії «Палаючі Путівки Антоніва»!

Усі відвідувачі, які завітають до ресторану «Голодний Микола» у неділю,  25 жовтня з 14.00 до 18.00, отримають унікальну нагоду ознайомитися з експозицію «гарячих» японських авто: Mazda3, Mazda6 та Mazda CX-5, отримати професійну консультацію та провести ознайомчий тест-драйв (з представником автосалону за кермом) будь-якого з представлених автомобілів.

Та це ще не всі сюрпризи, які підготував для клієнтів закладу дилер «гарячого» японського бренду Mazda у Львові!

Кожен відвідувач «Голодного Миколи» матиме нагоду заповнити анкету та взяти участь у розіграші незабутнього відпочинку в Європі на двох!* Також, в цей незабутній день на Вас чекатимуть веселі конкурси та розіграші з пам'ятними брендованими подарунками, смачні частунки-сюрпризи та море позитиву!

Організатори заходу: офіційний дилер автомобілів Mazda – компанія «Захід Моторс» та ресторан галицької кухні «Голодний Микола».

Туристичний партнер: туристична компанія «Палаючі Путівки Антоніва».

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297

*Умовою участі в акції є наявність в учасника відривного флаєра від заповненої анкети та особиста присутність на розіграші, який відбудеться 31 жовтня в автосалоні «НІКО-Захід» за адресою: вул. Липинського, 50-Б.