Новини

Літній «Zoom-Zoom» від Mazda на унікальній пляжній вечірці «I'm famous»!

Першого серпня, в головній літній резиденції Львова – «Kavalier Beach Club», відбулася найстильніша пляжна вечірка літа «I'm famous». Усі гості, які завітали на захід, мали унікальну можливість з головою поринути в атмосферу незабутнього літнього релаксу у супроводі «гарячих» японських автомобілів Mazda, запальних ритмів від відомих діджеїв та неперевершених пінного та лазерного шоу.

 Компанія «Захід Моторс» - офіційний дилер автомобілів Mazda у Львівській області, підготувала для усіх гостей вечірки чудовий сюрприз – експозицію «гарячих» японських авто: Mazda3, Mazda6 та Mazda CX-5, а також, оригінальну фотозону, де усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з чарівними хостес , відчути себе справжнім автогонщиком під час захоплюючих конкурсів та отримати оригінальні брендовані подарунки.

Також, у цей день усі відвідувачі вечірки скуштували оригінальні пляжні коктейлі, насолодилися неперевершеною музикою від DJ CAI (Poland Warsaw),  DJ Ludo (France), MC Roman (Kyiv Saxon), а також, виступом професійного шоу балету та феєричним бармен-шоу.

Організаторами заходу виступили
- офіційний дилер Mazda у Львівській області - компанія «Захід Моторс»;
- KAVALIER BEACH CLUB;
- Rafinad People Club;

 Партнери: Мартіні «Бакарді», «Золотий Лев», «Філіп Морріс»;

За детальнішою інформацією щодо придбання квитків звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297