Новини

Новенькі Mazda завоювали престижні нагороди на Red Dot Design Award 2015 в галузі промислового дизайну за фірмовий стиль KODO.

Компанія «Захід Моторс» повідомляє: 29 червня, в Ессені, Mazda отримала головний приз від Red Dot: Best of the Best – «Кращий з кращих» за автомобіль Mazda MX-5, який отримала за новаторський дизайн. «MX-5 завжди захоплювала і новий дизайн став ключовим внеском щодо її успіху», сказав Кевін Райс, директор з дизайну Mazda в Європі, який прийняв трофей разом із Восиеч Халаревич- віце-президентом компанії. «Балансування між традиціями та прогресом, нова модель стала гарним прикладом, що потрібно змінювати, а що ні. І я вірю, що кожен дюйм цього автомобіля випромінює життя, рух та обіцяє справжнє задоволення за кермом».

Останнє покоління MX-5 найбільш унікальна адаптація відомого дизайну «КОДО – Душа Руху», на основі якого створено нове покоління автомобілів Mazda. Компанія отримала ще два призи від Red Dot за високу якість дизайну для свого абсолютно нового компактного кросовера Mazda СХ-3 та почесний диплом для нової Mazda 2.

Журі, у складі 38 міжнародних експертів, оцінювали автомобілі за багатьма критеріями, включаючи інноваційні дизайнерські рішення, функціональність, ергономічності та екологічні показники. Щорічний конкурс Red Dot Design Award, заснований в 1955 році в Ессені  вважається найбільшим у світі.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297