Новини

Mazda збільшить економічність своїх двигунів ще на 50%!

Компанія «Захід Моторс» повідомляє: економічні двигуни Mazda сімейства SkyActive стануть споживати ще на 50% менше палива.

Схоже, що компанії вдалося знайти якісь неймовірні резерви. Поліпшити паливну економічність своїх бензинових двигунів Mazda має намір до 2020 року.

На даний момент виробник працює над технологією компресійного займання однорідної суміші (Homogenous Charge Compression Ignition - HCCI), при якій згоряння палива відбувається від стиснення, а не від іскри.

Застосування нової технології дозволить підвищити ступінь стиснення з нинішніх 14:1 до 18:1. Основною метою інженерів є поєднання екологічності бензинових двигунів та паливної економічності, властивої дизельним силовим установкам.

Крім того, розробка двигунів SkyActive наступного покоління передбачає зниження втрати теплової енергії через випускну систему, яка на даний момент поглинає до 30% енергії.

Першою моделлю, на якій застосують нові технології, стане Mazda CX-5 наступного покоління.

Крім цього, Mazda зможе поліпшити паливну економію своїх авто завдяки партнерській угоді з Toyota, підписаній в березні. Передбачається, що в обмін на доступ до технічної інформації про мдвигуни  SkyActive Toyota надасть компанії Mazda відомості про водневу силову установку седана Mirai. Також не виключено, що Mazda отримає доступ до даних про гібридні силові установки.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297