Новини

«Оповідання німих земель» в автосалоні «Захід Моторс»!

Компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львівській області, запрошує своїх клієнтів та усіх прихильників високого мистецтва на унікальну виставку робіт «Оповідання німих земель» від молодого львівського художника Макса Бєлінські!

Компанія «Захід Моторс» пропонує усім відвідувачам поринути у світ краси та загадок чарівних міських пейзажів, глибоких образів, неповторних настроїв, майстерно переданих молодим художником - Максом Бєлінські в картинах, які протягом квітня та травня будуть виставлені в автосалоні.

Офіційне відкриття виставки відбулось в салоні «Захід Моторс» в неділю, 5 квітня, в рамках «Свята вишиванки», яке традиційно відбувається напередодні Великодня.

Виставка триватиме до кінця травня, всі бажаючі зможуть в повній мірі насолодитись яскравим світом краси та творчості від Макса Бєлінські та «Захід Моторс».

Макс Бєлінські народився у Львові 5 липня 1985 року. Ще у ранньому дитинстві в хлопця виявився потяг до малювання, батьки помітили хист і віддали  його у художню школу. Після закінчення середньої школи Макс певний час мешкав з батьками в Італії, що, в свою чергу, залишило глибокий відбиток у його художніх творах Коли повернувся з-за кордону, вступив у Львівську Академію Мистецтв. Ще через декілька років виїхав жити в Прагу, де співпрацював з арт-галереєю «Benoni». Після тривалого проживання в  Чехії, художник знов оселяється в улюбленій Італії, де працює з акварельною графікою у Флоренції, Кампобассо та Римі.

У вересні 2013 року у Берліні, в легендарному «Postbahnhof» на міжнародній виставці мистецтв “B.AGL”.чи не найбільшу цікавість публіки викликали роботи молодого львівського художника Макса Бєлінські. На стенді українського майстра була представлена серія реалістичних картин, створених на основі вражень та роздумів тих років, які він провів у Італії.
У вересні-жовтні 2014 художник провів виставку у Львівській обласнійї філармонії 

«Павутиння львівських вулочок і тихі дворики італійських передмість, гірські серпантини Італії і лабіринти вимощених львівських провулків, узбережжя Середземного моря та холми Галичини. Все настільки інакше, наскільки і споріднене. Західна Україна та Італія - вони нібито зв’язані рідною братською несхожістю. В якусь мить починаєш відчувати це настільки гостро, що хочеться кричати всім навколо: «Чому ж ви не помічаєте того, що настільки очевидно мені!?», - так розповідає Макс про свої роботи.

Роботи даної екпозиції виконані в техніці акварельної графіки. Неймовірна витонченість виконання вводить в оману непідготовлених глядачів, і заставляє думати, що перед ними професійні фотографії; а   справжній поціновувач одразу розуміє,скільки праці вкладено в кожну роботу художника.
 Останім часом Макс живе у Львові працюючи над новим циклом картинприсвячених красі рідного міста.

Ознайомитись з виставкою Ви зможете в автосалоні «Захід Моторс», який знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Липинського, 50-Б

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297