Новини

Компанія «Захід Моторс» запрошує на презентацію Mazda6 і Mazda CX-5 2015!

27 березня компанія «Захід Моторс», офіційний дилер автомобілів Mazda у Львівській області, запрошує всіх прихильників бренду Mazda на офіційну презентацію довгоочікуваних новинок модельного ряду Mazda -  Mazda6 та Mazda CX-5 2015 модельного року!

У цей день, завітавши до автосалону Mazda, що на Липинського 50-Б, з 10.00 до 19.00, ви станете одними з перших водіїв західної України, які сядуть за кермо неперевершених новинок!

Презентація відбудеться у форматі тест-драйвів, що дозволить кожному гостю особисто відчути насолоду від керування стильними та прогресивними автомобілями. Крім того, на усіх відвідувачів автосалону будуть чекати затишна атмосфера та солодкі гостинці. Апрофесійний фотограф потурбується про збереження найкращих моментів та емоцій заходу в пам’яті.

Cтарт продажів бестселерів бренду Mazda6 і кросовера Mazda CX-5 2015 модельного року стали черговим важливим кроком в історії Mazda в Україні. Новинки компанії отримали ряд важливих змін: обидві моделі набули ще більш виразного  дизайну екстер'єру і отримали повністю оновлений інтер'єр. Крім цього, новинки отримали цілий спектр технологій активної безпеки, включаючи адаптивні світлодіодні фари.

Для запису  на тест-драйв, звертайтеся, будь ласка, за адресою: м. Львів, вул. Липинського 50-Б, телефон 297-6-297

Наголошуємо: попередня реєстрація на тест-драйв обов'язкова!