Новини

Компанія «Захід Моторс» - лідер продажів Mazda 2014 року в Україні!

Компанія «Захід Моторс», єдиний офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та Львівській області, стала одним з лідерів дилерської мережі Mazda в Україні за підсумками роботи у 2014 році!

Вже традиційно, компанія «Захід Моторс» утримує долю ринку автомобілів Mazda, яка перевищує середньоукраїнський показник. За 2014 рік вона склала 3,1% в той час як загальноукраїнський показникстановить 2,4%.

Стабільність у втриманні високої долі ринку є результатом професіоналізму та компетентності персоналу, який робить усе для того, щоб максимально задовольнити усі потреби клієнтів дилерського центру,навіть у досить складній ситуації, що склалася за останній рік на автомобільному ринку України.

Компанія «Захід Моторс» є офіційним дилером автомобілів Mazda у Львові з 2009 року. Свій девіз «Ми працюємо для Вас!» компанія постійно підтверджує проведенням різноманітних акцій та соціальних заходів, актуальними пропозиціями та умовами партнерства, в результаті чого є однією із найактивніших автомобільних компаній регіону.

Усі шанувальники автомобілів Mazda, завітавши до затишного дилерського центру за адресою: вул. Липинського, 50-Б, завжди зможуть отримати кваліфіковану консультацію, провести тест-драйв, в комфортній атмосфері оформити покупку автомобіля та скористатися вигідними фінансовими пропозиціями, обрати пакет автострахування.

Також, компанія «Захід Моторс» надає повний спектр послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів, пропонує широкий вибір запасних частин і аксесуарів Mazda, підтримує офіційну гарантію японського автовиробника.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297