Новини

«Захід Моторс» розпочинає соціальну благодійну акцію: «Не будь байдужим!»

Компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львівській області, проводить збір речей до дня Святого Миколая для Добромильської школи-інтернату та наших військових в зоні АТО.

Вже традиційно компанія «Захід Mоторс» розпочинає соціальну благодійну акцію: «Не будь байдужим!». Мета акції - допомогти дітям, позбавленим батьківського тепла, щоб вони теж могли відчути в такі дні радість від отриманого подарунку і любов оточуючих. У цьому році ми відвідаємо Добромильську спецшколу-інтернат*, де навчається 117 діток з вадами розвитку, діти позбавленні батьківського піклування. Усі вони дуже потребують нашої уваги, тепла, любові.
Також, у цьому році в зв’язку із складною ситуацією, яка склалась в Україні, проводимо збір теплих речей, щоб допомогти та підтримати наших військових в зоні АТО.

Кожен може долучитись та стати помічником Святого Миколая, підтримавши благодійну акцію.

З 10 листопада по 16 грудня 2013 ми проводимо збір речей від усіх бажаючих.**

Потреби школи-інтернату є у наступному: верхній одяг (куртки, пальта, шапки, і т.д.), взуття (зимове, кросівки, тапочки), м’які іграшки, канцтовари, побутова хімія (зубні щітки, пасти) .

Вік діток від 3 до 16 років.

Потреби військових в зоні АТО верхній одяг (теплі куртки, пуховики, шапки, і т.д.), теплі штани, взуття (зимове).

Ви можете принести, те що підкаже Вам ваше серце.

Будемо раді бачити усіх благодійників за адресою: ТОВ «Захід Моторс» м.Львів вул.Липинського 50Б, з 10:00 до 18:00 год (з пн. по пт.), з 11:00 до 15.00 год (сб.).
Детальну інформацію Ви можете отримати на сайті компанії /ua/

Довідка за тел. +38(032) 298 95 49, +38(032) 297 6 297 або loyalty@lv.niko.ua
Заздалегідь вдячні Вам за участь та допомогу!

* Добромильськаа спецшкола інтернат знаходиться за адресою Львівська обл., Старосамбірський р-н, м. Добромиль, вул. Грушевського,11.
** Участь у Акції є добровільною та безкоштовною. Усі зібрані речі будуть передані військовим та Добромильській спецшколі інтернат 19 грудня 2013р. представниками компанії ТОВ «Захід Моторс».