Новини

«Захід Моторс» продовжує до кінця жовтня «Осінній ярмарок від Mazda»

На численні прохання прихильників бренду Mazda, компанія «Захід Моторс» продовжує до кінця жовтня «Осінній ярмарок від Mazda»!

В рамках «Осіннього ярмарку від Mazda», з 10 по 20 жовтня 2014 року, компанією «Захід Моторс» було продано дев'ять автомобілів Mazda та здійснено понад 90 заїздів на станцію технічного обслуговування, де клієнти мали можливість придбати оригінальні запчастини та аксесуари за унікальною акційною ціною, а також, отримати суттєву знижку на послуги офіційного сервісу Mazda.

Нагадуємо: в період дії акції, завітавши в автосалон «Захід Моторс», львів'яни та гості міста маютьунікальну нагоду придбати омріяний автомобіль Mazda з вигодою до 12 700 гривень, а також, отримують знижки до 75% на оригінальні запчастини, аксесуари та до 25% на послуги офіційної СТО! 

Також, у цей період гості ДЦ мають можливість одягнути свій автомобіль в ексклюзивну вишиванку за акційною ціною та придбати тренд сезону - стильну футболку з зображенням малого герба України.

Крім того, під час дії акції, усі власники новеньких Mazda отримали УНІКАльну можливість придбати комплексну програму страхування авто «Повне КАСКО 4 в 1» від стахового партнера заходу страхової компанії «Уніка» за спеціальним  тарифом -  3,5%. Акційна пропозиція включала в себе КАСКО, розширене страхування цивільної відповідальності, страхування від нещасного випадку водія та технічний асистанс (допомогу в дорозі).

Партнером акції стали мастила  Mobil1!

З огляду на численні прохання клієнтів «Захід Моторс», «Осінній ярмарок від Mazda» продовжено до кінця жовтня, то ж поспішайте, щоб не втратити свій шанс!

За детальнішою інформацією та для запису на тест-драйв звертайтеся в автосалон офіційного дилера Mazda у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Липинського 50-Б, телефон 297-6-297.