Новини

В рамках «Осіннього ярмарку» компанія «Захід Моторс» подарувала ексклюзивні осінні подарунки від Mazda своїм шанувальникам!

Компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львівській області, 12 жовтня провела розіграш подарунків від Mazda в рамках «Осіннього ярмарку», який триває з 10 по 20 жовтня!

Компанія «Захід Моторс» на перестає дивувати своїх клієнтів та шанувальників бренду Mazda цікавими подіями та вигідними пропозиціями! З 10 по 20 жовтня, під час «Осіннього ярмарку» кожен поціновувач якісних автомобілів має унікальну нагоду придбати омріяний автомобіль Mazda з неймовірною вигодою: Mazda CX-5 до 12 700 гривень знижки, та Mazda 6 до 10000 гривень знижки, а також, отримати знижку до 75% на оригінальні запчастини, аксесуари та до 25% на послуги офіційної СТО.

12 жовтня, в рамках “ Осіннього ярмарку ” компанія “ Захід Моторс” провела розіграш чудових осінніх подарунків біля ТВК “Південний” перед торговим центром ВАМ. Щоб стати учасником розіграшу потрібно було заповнити анкету учасника, яка знаходилась біля експозиційного авто Mazda CX-5. Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з представленим автомобілем, отримати від менеджера максимальну інформацію та, при бажанні, записатись на тест-драйв.

В розіграші взяли участь понад 300 гостей, між якими було розіграно багато осінніх подарунків, а саме: парасольок з логотипом Mazda та гольфів з тризубом.

Детальнішу інформацію про “ Осінній ярмарок ” Ви зможете отримати, завітавши в салон офіційного дилера Mazda у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Липинського 50-Б або зателефонувавши за номером 297-6-297.

Слідкуйте за новинами Mazda у Львові на офіційному сайті /ua/ і на сторінці Facebook.