Новини

Компанія «Захід Моторс» оголошує про початок «Осіннього ярмарку Mazda»!

Тільки з 10 по 20 жовтня 2014 року, завітавши в автосалон «Захід Моторс», Ви матимете унікальну нагоду придбати омріяний автомобіль Mazda з вигодою до 12 700 гривень, а також, отримати знижки до 75% на оригінальні запчастини, аксесуари та до 25% на послуги офіційної СТО!

Та і це ще не всі приємні осінні сюрпризи, які підготувала для Вас компанія «Захід Моторс».
Під час «Осіннього ярмарку» у нашому автосалоні Ви зможете вдягнути свій автомобіль в ексклюзивну вишиванку за акційною ціною та придбати тренд сезону - стильну футболку з зображенням Герба України.
 
Також, під час дії акції, усі власники новеньких Mazda отримають УНІКАльну можливість придбати комплексну програму страхування авто «Повне КАСКО 4 в 1» від стахового партнера заходу страхової компанії «Уніка» за спеціальним  тарифом -  3,5%. Акційна пропозиція включає в себе КАСКО, розширене страхування цивільної відповідальності, страхування від нещасного випадку водія та технічний асистанс (допомогу в дорозі).
Партнер акції: мастила  Mobil1!

За детальнішою інформацією та для запису на тест-драйв звертайтеся в автосалон офіційного дилера Mazda у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Липинського 50-Б, за телефоном 297-6-297.
Деталі на www.mazda-lviv.com.ua