Новини

Завершився розіграш акції: «Mazda дні у вихідні»!

Компанія «Захід Моторс» - офіційний дилер автомобілів Mazda у Львові та Львівській області, подарувала унікальну можливість провести незабутній вікенд в Буковелі.

Впродовж серпня компанія «Захід Моторс» проводила акцію: «Mazda дні у вихідні», переможці якої отримали чудову можливість відпочити в Буковелі  Для того, щоб стати учасником акції, потрібно було заповни анкету на участь, завітавши в ТРЦ «King Cross Leopolis», та пройти тест-драйв на автомобілі Mazda в автосалоні «Захід Моторс». Умовою участі у розіграш  була наявність в учасника відривного флаєра від анкети та пройдений тест-драйві в автосалоні, а також обов’язкова присутність.

Між учасниками, які не відвідували тест драйв але заповнювали анкети, розігрувались ексклюзивні парасольки від Mazda, а між учасниками, які пройшли тест-драйв, розігрувались головні призи – сертифікати на вікенд в Буковелі.

Переможцями розіграшу стали: Кучен Андрій, Акуліч Андрій, Ковальський Роман та Маковей Петро, усі вони виграли незабутній вікенд на двох у Карпатах, в мальовничому відпочинковому комплексі Буковель.

Туристичний партнер акції - компанія «Інтер Тур».

В акції «Mazda дні у вихідні » взяло участь понад 1300 учасників.

Компанія «Захід Моторс» щиро вітає усіх з перемогою і бажає приємного відпочинку та незабутніх вражень!