Новини

Mazda дні у вихідні з компанією «Захід Моторс»!

З першого серпня в ТРЦ «King Cross Leopolis» компанія «Захід Моторс» розпочинає акцію «Маzda дні у вихідні»!  Заповнивши анкету та прийнявши участь у розіграші, Ви матимете унікальну можливість виграти незабутній вікенд у Карпатах, в мальовничому відпочинковому комплексі Буковель.

Літо в Карпатах — це неймовірна природа та краєвиди, чисте повітря з ароматом хвої, бурхливий плин гірської річки та чудова можливість відпочити від міської метушні. Для тих, хто полюбляє активний відпочинок, Буковель пропонує: прокат велосипедів, квадроциклів, кінні прогулянки, походи в гори, рафтинг, відпочинок біля гірського озера, рибалку та безліч інших розваг.

Для того, щоб стати учасником розіграшу, потрібно заповни анкету на участь в акції та зареєструватися на тест-драйв автомобіля Mazda. Анкету Ви можете заповнити, завітавши в ТРЦ «King Cross Leopolis» кожної неділі серпня біля експозиції автомобіля Mazda. Умовою участі в акції - є наявність в учасника відривного флаєра від анкети та реєстрація на проведення тест-драйву в автосалоні «Захід Моторс». 

Обов’язково скористайтеся можливістю виграти незабутній відпочинок на двох у Буковелі!

Туристичним партнером заходу виступила туристична компанія "Інтер Тур". 

Автомобілі Mazda трансформують звичні стереотипи, поєднуючи в собі відмінні екологічні характеристики, вражаючі показники безпеки, яскравий дизайн та задоволення від керування, властиве всім моделям Mazda. Цього вдалось досягти завдяки інноваційним технологіям SKYACTIV, які дозволяють об'єднати, здавалось би, несумісні речі в одному механізмі.

Дизайн «KODO – душа руху» підкреслює спортивну потужність та первинну силу хижака, а обтічні форми нових моделей Mazda забезпечують кращі динамічні характеристики в сегменті.

Деталі за телефоном: +38 (032) 29-89-545.