Новини

Компанія «Захід Моторс» повідомляє: на Нью-Йоркському автосалоні Mazda представила лімітовану версію популярного родстера MX-5, присвячену 25-річчю моделі!

Mazda підняла завісу над спеціальною серією родстера MX-5, яка присвячується 25-річчю моделі. За чверть століття продано близько 940 000 одиниць цієї моделі, що дозволило автомобілю потрапити в Книгу рекордів Гіннеса за найвищі продажі серед двомісних спортивних автомобілів.Під капотом  Mazda MX-5 встановлений 2,0-літровий бензиновий 160-сильний двигун. Лімітована серія доступна тільки у фірмовому червоному кольорі Soul Red. Зовні ювілейну серію можна впізнати не тільки по фірмовому кольорі, але і чорній окантовці лобового скла, 17-дюймовим колісним дискам і темним корпусам дзеркал заднього виду.

Також, відвідувачам салону показали шасі нового покоління родстера. Четверте покоління MX-5 отримає більш низький центр ваги, двигун розташується ближче до центру автомобіля, в результаті чого база машини може зменшитися. Інженери Mazda також заявляють,  що загальна вага авто зменшиться більш ніж на 100 кг в порівнянні з поточною моделлю, при цьому жорсткість і ударостійкість не постраждає і буде навіть збільшена.

Модель надзвичайно сподобалася відвідувачам автосалону: 100 автомобілів лімітованої версії Mazda MX-5 було продано всього за 10 хвилин. Вже в перший день продажів більше, ніж  250 чоловік на спеціальному сайті висловили бажання за передоплатою придбати червоний родстер, але удача посміхнулася тільки першій сотні шанувальників марки.

За детальнішою звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297