Новини

Компанія “Захід Моторс” розпочинає акцію: «Кермуй та відпочивай якісно»!

Тільки в червні, автомобільна компанія “Захід Моторс”, офіційний дилер Mazda у Львові та області, дарує унікальну можливість провести вікенд в Буковелі.

Компанія “Захід Моторс” розпочинає акцію: «Кермуй та відпочивай якісно»! Ви маєте унікальну можливість виграти незабутній вікенд у Карпатах, в мальовничому відпочинковому комплексі Буковель.

Літо в Карпатах — це неймовірна природа та краєвиди, чисте повітря з ароматом хвої, бурхливий плин гірської річки та чудова можливість відпочити від міської метушні. Для тих, хто полюбляє активний відпочинок, Буковель пропонує: прокат велосипедів, квадроциклів, кінні прогулянки, походи в гори, рафтинг, відпочинок біля гірського озера, рибалку та безліч інших розваг.

Для того, щоб стати учасником розіграшу, потрібно заповни анкету на участь в акції. Анкету Ви можете заповнити, завітавши в ТРЦ «King Cross Leopolis» кожної суботи та неділі, де представлена експозиція автомобіля Mazda. Умовою участі в акції - є наявність в учасника відривного флаєра від анкети.

Обов’язково скористайтеся можливістю виграти незабутній відпочинок на двох у Буковелі!

Партнери заходу: страхова компанія "АХА Страхування" та туристична компанія "Інтер Тур".

Деталі за телефоном: 297-6-297.