Новини

«Гаряча» пропозиція на бестселери модельного ряду Mazda!

Компанія «Захід Моторс» повідомляє: з 16 травня діють спеціальні «гарячі» пропозиції на автомобілі  Mazda 6 та Mazda CX-5!

Відтепер усі прихильники стильних та високотехнологічних автомобілів мають унікальну можливість придбати елегантний та статусний седан Mazda 6 з вигодою до 14200 грн або ідеальний міський кросовер Mazda CX-5 з вигодою до 16500 грн!

Mazda 6 змінить Ваші уявлення про сучасні автомоблі, поєднуючи в собі відмінні екологічні характеристики, вражаючі показники безпеки, яскравий дизайн та задоволення від керування. А обтічні форми останнього покоління Mazda6 забезпечать кращі динамічні характеристики в сегменті.

Mazda CX-5 стала справжнім інноваційним проривом автомобільного ринку завдяки технологіям SKYACTIV. Інженери Mazda виконали колосальну роботу, створивши автомобіль з чистого аркуша так, щоб кожна деталь працювала в абсолютній гармонії.
Завдяки використанню сучасних технологій SKYACTIV цим автомобілям властиві яскрава і впевнена динаміка, гарантія безпеки їзди, а також акцент на екологічно досконалому та економічно рентабельному водінні.

За детальнішою інформацією та для запису на тест-драйв звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297