Новини

Компанія «Захід Моторс» представила довгоочікувану дизельну Mazda CX-5!

13 квітня автомобільна компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львові, подарувала своїм прихильникам незабутнє «Свято вишиванки», в рамках якого була представлена довгоочікувана дизельна Mazda CX-5!Компанія «Захід Моторс» продовжує дивувати і розважати своїх клієнтів.13 квітня на Вербну неділю відбулось незабутнє «Свято вишиванки» на якому була представлена нова дизельна версія бестселлер  продажів 2013-14 років Mazda CX-5 Diesel!

Представлення новинки Mazda CX-5 дизель відбулось під прекрасний  виступ спортивно-танцювального колективу «Львівські Ангели». Відвідувачі отримали безліч неповторних вражень та приємних сюрпризів, а також ознайомились з новинкою!

Гості мали можливість помилуватись ефектним показом національних строїв від партнера заходу - магазину-салону «Мамина світлиця». Також, у салоні «Захід Моторс» для відвідувачів свята була представлена ексклюзивна виставка картин художника Ігоря Гапона.Гості мали нагоду взяти участь в ряді майстер-класів від професіоналів прикладного народного мистецтва -  плетіння прикрас з бісеру, виготовлення ляльок-мотанок, та розпис писанок за різними технологіями із школою писанкарства від студії дитячої творчості «Калякі-Малякі» . Маленькі відвідувачі свята змогли зробити собі до свята Великодня, на пам'ять, авторський сувенір.

Партнером заходу стала Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА».

Пригощали солодощами  наших відвідувачів партнери свята ПП «Степанків», та наливками партнери ресторан-імпровізації «Грушевський».

На святі була представлена виставка-ярмарок  унікальних виробів ручної роботи від справжніх знавців українських традицій: бісеру, скла, трикотажу та великодніх кошиків.

Все ж головною родзинкою свята стала довгоочікувана новинка від Mazda - Mazda CX-5 Diesel. Яскравий представник нового покоління автомобілів Mazda, в якому втілені найновіші технології та розробки японського бренду.

Якщо Вас зацікавив новий автомобіль, пропонуємо Вам пройти тест-драйв – для запису, звертайтесь, будь ласка, за номером телефону 297-6-297.