Новини

Компанія «Захід Моторс» запрошує на «Свято вишиванки» !

Напередодні Великодніх свят 13 квітня о 14:30год. автомобільна компанія «Захід Моторс», офіційний дилер Mazda у Львові, щиро запрошує на «Свято вишиванки», в рамках якого буде представлена довгоочікувана дизельна Mazda CX-5!

Компанія «Захід Моторс» продовжує дивувати і розважати своїх клієнтів. До Великодніх свят на Вербну неділю 13 квітня о 14:30год. відбудеться дивовижне «Свято вишиванки», на якому буде представлена нова дизельна версія бестселлер продажів 2013-14 років Mazda CX-5 Diesel.

На Вас чекає безліч неповторних вражень та приємних сюрпризів, а також знайомство з новинкою! Гостей свята зустрінуть прекрасним виступом оркестр «Львівські Фанфари» та спортивно-танцювальниий колектив «Львівські Ангели». Відвідувачі свята матимуть можливість помилуватись ефектним показом національних строїв від партнера заходу - магазину-салону «Мамина світлиця». До уваги відвідувачів свята буде представлена ексклюзивна виставка картин художника Ігоря Гапона та виставка книг «Видавництво Старого Лева».

Гості матимуть нагоду взяти участь у майстер-класах з плетіння прикрас з бісеру, виготовлення ляльок-мотанок, розпис писанок за різними технологіями від професіоналів прикладного народного мистецтва. Маленькі відвідувачі свята зможуть зробити собі до свята Великодня, на пам'ять, авторський сувенір чи прикрасу.

Відпочити та підкріпити сили гості зможуть насолодившись солодощами від партнера ПП «Степанків» та наливками від ресторану-імпровізації «Грушевський».

На святі буде представлена виставка-ярмарок унікальних виробів ручної роботи з бісеру, скла від трикотажу від справжніх знавців українських традицій.

Головною родзинкою свята буде довгоочікувана новинка від Mazda - Mazda CX-5 Diesel і унікальна можливість випробувати її на тест-драйві.

До зустрічі на «Святі вишиванки»!

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: вул. Липинського 50Б, тел.297-6-297