Новини

Проголосувавши за автомобіль Mazda в рамках акції «Автомобіль року в Україні», львів’янка Ірина Устенна виграла Apple iPad mini 16 gb!

Подарунок від офіційного імпортера Mazda в Україні, ДП «Авто Інтернешнл» щасливій переможниці урочисто вручили в автосалоні «Захід Моторс», що представляє бренд Mazda у Львівській області.

Це не перша перемога львів’ян в рамках акції «Автомобіль року в Україні». Минулого тижня щасливим власником APPLE IPHONE 5S став львів’янин Олег Підлужний, а матір переможниці цього тижня Ірини Устенної, Олександра Воронюк, яка також брала участь в акції, виграла яскравий та стильний настінний календар Mazda.

«Автомобіль року в Україні» - це всеукраїнська акція, що проводиться з 2001 року. В рамках акції щороку визнача ють кращі нові автомобілі. Переможці в головній та основних номінаціях визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування Громадського та Журналістського журі. Голосування Громадського журі відкрито до 15 січня на сайті www.autoroku.ua в соцмережах Вконтакте та Facebook, в додатках для смартфонів і планшетів. Крім того, до 15 січня приймалися анкети, вирізані з журналів «Автоцентр» і «Автобазар».

Колектив компанії «Захід Моторс» щиро вітає переможців та бажає їм успіхів у всіх життєвих сферах, наснаги та натхнення для подальших перемог!