Новини

Проголосувавши за свій улюблений автомобіль Mazda 6, львів’янин Олег Підлужний отримав APPLE IPHONE 5S!

В рамках щорічної акції «Автомобіль року в Україні» львів’янин Олег Підлужний, який проголосував за Mazda 6 став переможцем розіграшу від офіційного імпортера Mazda в Україні  ДП «Авто Інтернешнл»  та отримав чудовий подарунок  –  сучасний та стильний APPLE  IPHONE 5S!

Подарунок щасливому переможцю в урочистій атмосфері було вручено в автосалоні «Захід Моторс», що офіційно представляє бренд Mazda у Львівській області.

«Автомобіль року в Україні» - це всеукраїнська акція, що проводиться з 2001 року. В рамках акції щороку визначають кращі нові автомобілі. Переможці в головній та основних номінаціях визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування Громадського та Журналістського журі. Голосування Громадського журі відкрито до 15 січня на сайті www.autoroku.ua в соцмережах Вконтакте та Facebook, в додатках для смартфонів і планшетів. Крім того, до 15 січня приймаються анкети, вирізані з журналів «Автоцентр» і «Автобазар».Напередодні Новорічних та Різдвяних свят Колектив компанії «Захід Моторс» щиро вітає Олега з цим приємним сюрпризом та бажає йому подальших успіхів у всіх життєвих сферах, наснаги та натхнення для подальших перемог!