Новини

Казкова пропозиція до новорічних свят: головна новинка 2013 року New Mazda 6 за ціною від 223 900 грн!

Чудова новина для прихильників автомобілів Mazda від компанії “Захід Моторс»! Тільки в грудні Ви можете придбати сучасний та статусний автомобіль New Mazda 6 за надзвичайно вигідною ціною.

Це авто трансформує звичні стереотипи, поєднуючи в собі відмінні екологічні характеристики, вражаючі показники безпеки, яскравий дизайн та задоволення від керування, властиве всім моделям Mazda. Цього вдалось досягти завдяки інноваційним технологіям SKYACTIV, які дозволяють об'єднати, здавалось би, несумісні речі в одному механізмі.

Дизайн «KODO – душа руху» підкреслює спортивну потужність та первинну силу хижака, втілену у корпусі цього авто. А обтічні форми нової Mazda6 забезпечують кращі динамічні характеристики в сегменті.

Стійкість авто і його впевненість на дорозі гарантується низькою та широкою посадкою. Атлетичність та міць підсилюються рельєфними елементами кузова в нижній частині решітки радіатора.

Мускулиста задня частина не залишає сумнівів в спортивному характері автомобіля, зберігаючи при цьому елегантність його зовнішнього вигляду.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297