Новини

В листопаді ціна на Mazda6 залишається незмінною!

Компанія «Захід Моторс» повідомляє: незважаючи на введення утилізаційного збору та підняття цін на автомобілі в Україні, ціна на Mazda6 у листопаді залишається незмінною!Ціна на стильний та високотехнологічний автомобіль Mazda6  стартує від 227 900 грн та залишається незмінною з дня виводу моделі на ринок Львівщини.

 Останнє покоління Mazda6 це - яскравий представник  духу Mazda, досконалий витвір японських інженерів, в якому втілені неповторний дизайн KODO та інноваційні сучасні технології  SKYACTIV.

Це авто руйнує звичні стереотипи, поєднуючи в собі відмінні екологічні характеристики, вражаючі показники безпеки, яскравий дизайн і задоволення від водіння, притаманні усім моделям Mazda. Цього вдалося досягти завдяки інноваційним технологіям SKYACTIV, які дозволяють поєднати, здавалося б, несумісні речі в одному механізмі.

Компанія «Захід Моторс» також дарує Вам можливість власноруч оцінити в дії цей неповторний автомобіль, що гарантовано не залишить Вас байдужими та записатися на тест-драйв, який Ви зможете пройти за адресою вул..Липинського, 50- Б

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297

* Пропозиція діє до закінчення товарних запасів