Новини

Компанія «Захід Моторс» повідомляє до кінця серпня автомобілі Mazda доступні з економією до 36300 гривень!

Шановні клієнти, повідомляємо Вас про те, що 31 липня був підписаний Утилізаційний закон та супутні йому зміни до податкового кодексу, у відповідності до яких, на автомобілі, що будуть ввезені в Україну з першого вересня діятиме нова цінова політика з врахуванням розміру утилізаційного збору.

Утилізаційний збір діятиме на всі автомобілі, ввезені в Україну з першого вересня. Розмір утилізаційного збору залежатиме від моделі автомобіля, об’єму двигуна та року випуску. На авто ввезені і поставлені на облік до першого вересня 2013 утилізаційний збір поширюватися не буде.

Незважаючи на це, усі прихильники автомобілів Mazda, які до кінця серпня заключать договір на автомобіль, автоматично придбають автомобіль за існуючою ціною без врахування утилізаційного збору, незалежно від дати ввезення автомобіля в Україну!

Також, компанія «Захід Моторс» робить все можливе для того, щоб захистити інтереси своїх клієнтів та намагається максимально поповнити власний склад автомобілів до початку дії Утилізаційного збору, щоб мати можливість запропонувати прихильникам бренду оптимальний вибір моделей та комплектацій автомобілів за старими цінами.

Тож поспішайте, адже,склад авто обмежений!

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-6-297